Morita Facebook

Paieška

Sekcijiniai vartai

 

Sekcijiniai garažo vartai

Taigi, kodėl turėtumėte rinktis sekcijinius garažo vartus?

Iš esmės todėl, kad jie suteiks Jums komfortą, maksimalų saugumą ir užims mažiausiai vietos garaže. Visai tai lemia išradingumas ir paprastumas. Sekcijiniai garažo vartai susideda iš atskirų elementų, taip vadinamų sekcijų, kurios tarpusavyje yra sujungtos lankstais. Tokiu būdu garažo vartai vertikaliai nuvažiuoja aukštyn po lubomis. Taigi, jie nereikalauja papildomai vietos atidarymui. Sekcijiniai garažo vartai taip pat yra išskirtinio patrauklaus dizaino: aukščiausios kokybės medžiagos, apdirbimas ir plati papildomos instaliacijos įvairovė suteikia Jūsų garažui išskirtinę išvaizdą, išsaugant Jūsų namo architektūros stilių bei Jūsų asmeninį skonį.

  • Bet kuriai angai

Novoferm sekcijiniai garažo vartai visada tiks:

  
  Klasikinei stačiakampei angai                Angai su nukirstais
                                                               viršutiniais kampais 

  
         Segmentinei arkai su              Elegantiškai integruotai arkai
             stačiais kraštais


  • Bet kuriam automobiliui

Visas angos aukštis gali būti pilnai išnaudotas sumontavus sekcijinius garažo vartus su elektriniu valdikliu. Pakeitus plokštuminius garažo vartus į sekcijinius, pravažiavimo plotis padidėja, kadangi sekcijiniai vartai įprastai montuojami už angos. Vartų sekcijos atsidaro vertikaliai, patogiai važiuodamos aukštyn ir palįsdamos po lubomis tam, kad išsaugotų erdvę, todėl tuo pačiu daugiau vietos lieka pačiame garaže, o tai ypač aktualu aukštoms transporto priemonėms, tokioms kaip džipai ar furgonai.

 

 

 

 

  • Daugiau vietos priešais garažą

Kadangi sekcijiniai vartai atsidaro vertikaliai aukštyn, tačiau atsidarydami nesiūbuoja į išorę (kitaip nei plokštuminiai), Jūs galite optimaliai išnaudoti kiekvieną vietos kvadratą priešais garažą, pavyzdžiui, pastatyti antrą automobilį. Garažai, įrengti su šiais vartais šalia kelio ar šaligatvio, nekelia pėstiesiems pavojaus ir eismas sklandžiai vyksta toliau. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Jūsų svajonių vartai. Kas po tuo slypi?

Jūsų automobilis - tai ne vienintelis dalykas, kurį galite rasti už Novoferm sekcijinių garažo vartų. Kartu rasite vienos iš Europoje lyderiaujančių sistemų tiekėjų ir šios rūšies prekių gamintojų nemažą patirties ir ekspertizių bagažą.

  • Atspindi tai, kas Jums svarbu!

1. Visi Novoferm garažo vartai ir jų valdikliai yra pagaminti pagal griežtą kokybės valdymo sistemą DIN ISO 9001.
2. Visų sekcijinių garažo vartų sistemos atitinka aukštus saugumo reikalavimus pagal Europos garažo vartų produkto standartą DIN EN 13241-1.
3. Visi garažo vartai ir valdikliai yra išbandyti pripažintų institutų.
4. Ką reiškia "TÜV - išbandyta apsauga nuo vagių" Jūsų supratimu? Vokiečių pramonės asociacija garažo vartams, durims ir staktoms sudarė taisykles, kurios apibūdina apsaugos nuo vagių būdus, pagrįstus esamais standartais. Bandymus atliko ir rezultatus sertifikavo TÜV NORD CERT GmbM. Tai reiškia: sertifikuoti garažo vartai Novoferm garantuoja aukščiausią saugumo lygį (tai buvo išbandyta nešališkos organizacijos).
5. 10 metų garantija plieniniams sekcijiniams garažo vartams ir 5 metų garantija NovoPort® sistemos mechanikai užtikrina, kad daug metų Jūs turėsite malonumą ir būsite patenkinti savo naujais garažo vartais.
6. Nežiūrint į visas šias kokybės garantijas, mes dar užtikriname, kad mūsų garažo vartų sistemos yra ekonomiškos kainos atžvilgiu ir puikiai atspindi piniginę vertę.

  • Plieniniai sekcijiniai vartai:

ISO 20
ISO 45

Dėl vertingų patarimų ir geriausio aptarnavimo galite kreiptis į Novoferm atstovą UAB "Morita", kai tik Jums prireiks.

KATALOGAS

 

 
smart foreash