Morita Facebook

Paieška

Plokštuminiai vartai

 

Plokštuminiai garažo vartai

Automatinės plokštuminių garažo vartų sistemos

Gera kokybė už mažą kainą.

  • Sezamai atsiverk! Komfortas vieno mygtuko paspausdimu!

Ar mąstote, kaip padaryti savo garažą šviesesnį, o įvažiavimą patogesnį? Tai reikšmingiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
Plokštuminius garažo vartus, išbandytus ir testuotus virš milijono kartų, ne tik galima rinktis iš daugybės modelių, bet taip pat siūlomas ir puikus kainos-kokybės santykis.
Nesvarbu, ar Jūs rinksitės Novoferm plokštuminių vartų sistemą su garažo durimis ir valdikliu, Novomatic "lubų" (aukščio ribos) valdikliu, plieninius ar elegantiškus medinius vartus, su Novoferm Jūs tikrai gausite trokštamą komfortą už ypač gerą kainą.

Montavimas dar niekada nebuvo toks paprastas tiek naujuose, tiek atnaujintuose garažuose, kadangi Novoferm garažo vartai yra surenkami pagal tikslius matmenis naujam ar suremontuotam garažui. Taigi, laikas rinktis!

 

  • Išbandyta ir garantuota Novoferm kokybė

Kaip viena iš Europoje pirmaujančių durų, staktų, garažo vartų ir valdiklių tiekėjų, Novoferm visada suteikia maksimalią garantiją ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.
Mums labai svarbu, kad mūsų produkcija atitiktų naujausius technologinius išradimus, būtų draugiška aplinkai ir sertifikuota pagal DIN ISO 9001 standartą. Sertifikatas mūsų gaminamoms pilnai automatinėms garažo vartų sistemoms pagal Garažo vartų produkcijos standartą DIN EN 13241-1 parodo, kad Novoferm viską galima įsigyti iš karto.

Kokybės garantija: 10 metų visiems plieniniams plokštuminiams garažo vartams, 5 metai visiems plokštuminiams mediniams garažo vartams ir, žinoma, tinkamas aptarnavimas iš mūsų pardavėjo.

 

 

 

  • Novoferm plokštuminių garažo vartų privalumai: 

1. Sklandus ir paprastas atidarymas

Nors pagaminti iš plieno, Novoferm plokštuminiai garažo vartai veikia visiškai tyliai. Sklandžiai dirbantys bėgiai ir plastikinės abrazyvinės juostos stabilios formos rėme garantuoja sklandų vartų darbą ir beveik negirdimą atidarymą bei uždarymą.

2. Atidarymas-uždarymas

Specialiai įrengtos teleskopinės svirtys, guoliai leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti garažo vartus. Juos lengva valdyti rankiniu būdu, o dar lengviau automatiniu.

3. Maksimaliai patikimas valdymas

Sumontuotos galingos trigubos spyruoklės užtikrina maksimaliai patikimą valdymą pagal naujausius patogumo standartus. Net jei spyruoklė sulūžtų, ji neiššoks lauk, kadangi yra stipriai pritvirtinta ir viršuje, ir apačioje. Negana to, likusius spyruoklės išlaikys Jūsų garažo vartus saugius savo vietoje.

4. Papildoma apsauga

Nepriklausomai nuo grindų įrengtas horizontalus užrakinimo mechanizmas su masyviomis sklendėmis šoniniuose rėmuose yra visiškai saugus nuo įsilaužimo, kadangi iš lauko pusės jis nepasiekiamas jokiais įrankiais.

 

  • Aukščiausias asmeninio saugumo laipsnis

1. Automatinis uždarymo mechanizmas

Vartai su VivotPort® garažo vartų sistema yra įrengti su automatiniu uždarymo mechanizmu. Tai reiškia, kad Jums iš viso nereikia nustatinėtiar tikrinti jų važiavimo krypties.
Kai vartai kyla ar leidžiasi, staiga atsirasus kliūčiai (nesvarbu, tai žmogus ar daiktas), jie nedelsiant sustoja nuo menkiausio pasipriešinimo.

2.Geriau dvigubai apsidrausti nei po to gailėtis!

Visi Novoferm K plokštuminiai vartai yra įrengiami su keliais tvirtų spyruoklių rinkiniais. Jos leidžia Jums minimaliomis pastangomis lengvai atidaryti garažo vartus rankiniu būdu ar vieno mygtuko paspaudimu ir nei viena spyruoklė nenulūš. Net jeigu viena spyruoklė nulūžtų, likusios spyruoklės tikrai išlaikys garažo vartus ir apsaugos juos nuo kritimo.

3. Tobulai Jūsų turto apsaugai - pavyzdinė apsauga nuo įsilaužimo

Visi Novoferm Komfort plokštuminiai garažo vartai yra gerai apsaugoti nuo vagių dėl nepriklausomai nuo grindų (tai reiškia, jautraus dulkėms ir korozijai) įrengto užrakinimo mechanizmo su masyviomis sklendėmis, kurių neįmanoma pasiekti iš lauko pusės.
VivoPort® garažo vartų sistema taip pat saugo Jūsų turtą ir valdas su VivaLock elektromechanine trijų taškų centrine užrakto sistema su masyviomis sklendėmis šoniniuose rėmuose, kurią galima pasirinkti papildomai. VivaLock dirba saugumo principu. Bet koks išorinis reguliavimas bus nepriimtas ir paprasčiausiai bus neįmanoma pakelti apatinio vartų krašto.

 

 
smart foreash