Morita Facebook

Paieška

Pakrovimo rampos, šelteriai

 
Stertil rampos sumažina išlaidas, laiko sąnaudas ir riziką.

Stertil rampos yra vientisas ir saugus tiltas tarp sunkvežimio ir pakrovimo/iškrovimo vietos, kuris leidžia krautuvams be jokių kliūčių įvažiuoti ir išvažiuoti iš sunkvežimio. Pakrovimų/iškrovimų skaičius tampa minimalus, todėl žymiai sumažėja išlaidos. Taip pat teisingas šių rampų naudojimas sumažina nelaimingus atsitikimus bei krovinių numetimą.

Aukštos kokybės Stertil rampos garantuoja greitą atsipirkimą.

Stertil rampos yra sukurtos ir pagamintos remiantis naujausiais Europos standartais (EN 1398). Rampų paviršius gali būti padengtas specialiu triukšmo lygį mažinančiu sluoksniu, kas ypač aktualu gyvenamuose rajonuose įrengtiems prekybos ar pramonės centrams.


P serija     X serija

S serija     LA -/ HA serija

Stertil Combilok

 
Stertil šelteriai sumažina oro pralaidumą ir garantuoja sandarumą.

Dėl lanksčios technologijos ir plataus pasirinkimo Stertil šelteriai sukuria sandarumą tarp sunkvežimio ir iškrovimo/pakrovimo vietos bet kokioje situacijoje. Jie suteikia daug privalumų vystant savo verslą. Stertil šelteriai neleidžia šaltam ar šiltam orui patekti į sandėlius, tai sumažina energijos sunaudojimą ir pagerina darbuotojų darbo sąlygas. Be to, šie šelteriai apsaugo sandėlius nuo vabzdžių ir dulkių. Stertil šelteriai neleidžia pašaliniams asmenims pakrovimo/iškrovimo metu patekti į sandėlius, taigi padidina saugumą. Sudėję visus šiuos privalumus: patikimą naudojimą, ilgą tarnavimo laiką ir puikų kainos bei kokybės santykį, gauname greitai atsiperkančias investicijas. 


WI -/ WIS 300 (pripučiamas) vartų šelteris 

W - 500 vartų šelteris

Techninė informacija

Priedai

 
smart foreash